Pracuj jako niezależny tatuator w Studio W19

Niezależnie czy jesteś starym wyjadaczem czy początkującym tatuatorem, pracującym w studiu czy w domu. W19 to idealne rozwiązanie dla każdego artysty.

Jeśli jesteś artystą tatuatorem, który pracuje w studiu tatuażu, pewnie wiesz, jak dużo kasy musisz zostawiać dla studia z wykonanego tatuażu. Procent jaki idzie dla studia w skali miesięcznej czy rocznej to astronomiczne kwoty.

Coworking w studiu W19 to czysty zysk! Pracując w coworkingu W19 zgarniasz 100% z tatuażu, a ze studiem rozliczasz się wyłącznie w formie wynajmu stanowiska tatuatorskiego. Pewnie zastanawiasz się czy wychodzi korzystniej? Przelicz to sobie i sprawdź co bardziej ci się opłaca

Ale czy aby na pewno będę miał klientów które zapewnia mi studiu? 

Oczywiście że tak! Jeśli masz swoją bazę klientów, oni zawsze będą podążać za tobą. Poza tym dbamy o twoją reklamę oraz rozwój 

Dlatego proponujemy Ci coworking i wynajem swojego własnego kawałka przestrzeni w miejscu specjalnie przystosowanym dla tatuatorów, w studio W19 w Krakowie.

W naszej przestrzeni spełniamy wszystkie wymogi ambitnych tatuatorów, którzy myślą o swojej pracy poważnie, chcą zapewnić klientowi bezpieczeństwo, higienę i fajną, przyjacielską atmosferę.


Coworking I wynajem przestrzeni dla tatuatorów w studio W19 w Krakowie to:

 • Niezależność
 • Możliwość rozwoju
 • Czysty zysk
 • Brak prowizji dla studia
 • Niskie koszta
 • Duża przestrzeń
 • Świetna lokalizacja
 • Sklep Orakon


W coworkingu W19 zarabiasz więcej.

Dzięki naszej ofercie coworkingu oszczędzasz nie tylko czas na szukanie, często bez końca, dobrego miejsca na wynajem. Oszczędzasz również pieniądze, bo w coworkingu wychodzi taniej, a sam nie musisz inwestować w remontowanie miejsca pracy i utrzymywanie go.

W przestrzeń dla tatuatorów W19 zarabiasz zatem więcej, przy mniejszym wkładzie własnym.

 • Wynajmujesz od nas przestrzeń do tatuowania, która dostępna jest dla Ciebie 7 dni w tygodniu.
 • Płacisz jedynie za wynajem, a 100% kasy zarobionej na tatuowaniu idzie do Ciebie, bo nie pobieramy prowizji od tatuaży.
 • Dostajesz w naszym coworking: własne stanowisko, obsługę studia, reklamę na stronie i w social mediach.
 • Masz produkty firmy Orakon na wyciągnięcie ręki do kupienia w stacjonarnym sklepie w studio W19.
 • Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej.

Cennik coworkingu Orakon W19*

*cennik 2024

Wyposażenie stanowisk:

Posiadamy 10 stanowisk w standardzie podstawowym

Zlokalizowane są w środkowej części sali, wielkość około 8m2 na wyposażeniu dostępne są:

Taboret, stół, leżanka, pomocnik na kółkach, podłokietnik, lampa, dezynfekcja, folia stretch. Dostęp do zaplecza- szafka zamykana, komputer photoshop, drukarki termiczne, termotransferowe, atramentowe, open bar, 10% zniżki w sklepie stacjonarnym Orakon. 

Posiadamy 5 stanowisk o podwyższonym standardzie

Zlokalizowane są po prawej i lewej stronie sali, wielkość około 12m2 na wyposażeniu dostępne są:

Taboret, stół, fotel, pomocnik na kółkach, podłokietnik, lampa, dezynfekcja, folia stretch. Dostęp do zaplecza- szafka zamykana, komputer photoshop, drukarki termiczne, termotransferowe, atramentowe, open bar, 10% zniżki w sklepie stacjonarnym Orakon. 

.

Posiadamy jedno stanowisko o najwyższym standardzie

Loża VIP to zamknięte pomieszczenie o wielkości 10m2. Na wyposażeniu dostępne są:

Taboret, stół, fotel lub leżanka, pomocnik na kółkach, podłokietnik, lampa, dezynfekcja, folia stretch. Dostęp do zaplecza- szafka zamykana, komputer photoshop, drukarki termiczne, termotransferowe, atramentowe, open bar, 10% zniżki w sklepie stacjonarnym Orakon. 

Stanowisko aktualnie nie jest dostępne. 


Lokalizacja naszego studio tatuaży W Krakowie

W19 znajduje się zalewie niecały kilometr od starego miasta, w miejscu otoczonym kamienicami i życime kulturalnym krakowa. Jesteśmy vis-a-vis skweru Judah, zaraz za nami płynie rzeka, a naokoło powstało już wiele knajp i ciekawych miejsc. W19 znajduje się w miejscu, gdzie ludzie często chodzą zrelaksować się i aktywnie uczestniczyć w życiu miasta. Wszędzie mamy blisko i dojedziemy komunikacją miejską bądź rowerem. Znajdzie sie również miejsce dla samochodu.

Skąd nazwa W19?

Od adresu Wawrzyńca 19, gdzie znajduje się studio. Jest to budynek dawnej Elektrowni Miejskiej powstałej w 1914 roku, obecnie kompleks luksusowych nieruchomości. Nasze miejsce łączy w sobie zatem historię, tradycję i nowoczesny industrializm.