Witaj w W19, przestrzeni zrodzonej z pasji do tatuażu

Studio tatuaży W19 w Krakowie powstało z pasji do tatuowania i uwielbienia rodzinnej atmosfery. Stworzyliśmy dla klientów chcących mieć tatuaż i dla artystów je wykonujących, dużą przestrzeń pełną możliwości.

Mamy zgrany zespół tatuatorów pracujących w nowoczesnym coworkingu i piękne, duże studio wraz ze sklepem i kawiarnią dla naszych klientów. Wszystko to w sercu Krakowa, kilkaset metrów od Starego Miasta, vis- a-vis skweru Judah.


Oferta studia tatuażu ORAKON W19

W 19 to duża, rodzinna przestrzeń dla tatuatorów i klientów, kawiarnia i sklep z produktami firmy Orakon.

Jesteś artystą?


Możesz wynająć u nas przestrzeń do pracy, bo w coworkingu pracuje się lepiej. Zobacz naszą ofertę, cennik i co możesz zyskać.Chcesz mieć tatuaż?


W W19 pracują najlepsi artyści w Krakowie. Przyjdź do nas i wybierz spośród kilkunastu utalentowanych tatuatorów. Skorzystać możesz też z gotowych projektów tatuaży i wykonać wzór na miejscu, bez terminu.

Higiena i bezpieczeństwo w czasie wykonywaniu tatuażu w studio W19

W W19 poza rodzinną atmosferą najważniejsze są higiena i bezpieczeństwo. Cechuje nas profesjonalizm i wykonując tatuaże, używamy rękawiczek, dezynfekujemy wszystko najlepszymi produktami, sterylność i czystość to nasze drugie imię. Tu nic nie ma prawa pójść nie tak. Aby zachować kolory i piękny wygląd tatuaży doradzimy Ci jak pielęgnować wzór i jakich produktów używać.

Czym są dla nas tatuaże, czym jest nasza przestrzeń?

Dla nas tatuaż to sztuka, emocje, uczucia. Wielokrotnie nasi klienci mają swój pomysł, za którym stoi jakaś historia i emocje, nie zawsze pozytywne np. w przypadku zakrywania tatuażem blizn. A my go realizujemy rękami wykwalifikowanych, kreatywnych artystów, dla których każdy wzór jest niepowtarzalny.

W19 to rodzinna, przyjacielska atmosfera. Wszyscy się tu znamy i lubimy, współpracujemy w coworkingu, a naszych klientów traktujemy równo i z szacunkiem. Dbamy o ich komfort, niezależni, z jakim pomysłem przychodzą, czy są młodzi, starzy, jakiej płci i jak doświadczeni w dziedzinie tatuażu.

W naszej nowoczesnej i czystej przestrzeni poczujesz się po prostu dobrze.