Tatuaże to dzieła sztuki powstające na skórze, każde inne i indywidualne. Tak właśnie traktujemy je w naszym krakowskim studio W19. Każdy wzór jest dla nas ważny i ciekawy, a przy jego tworzeniu kierujemy się kreatywnością, artystyczną wizją tatuatora i pomysłem klienta.

Tatuaże w
Studio W19 Kraków

Na nasz team W19 łączy w sobie samych utalentowanych artystów z doświadczeniem w operowaniu igłą. Zapoznaj się z naszymi artystami

Łączymy różne style w jednym miejscu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pracujemy z pasją, jesteśmy profesjonalistami, którzy przy tatuowaniu zwracają uwagę na jakość wykonania, tak aby każdy tatuaż był niepowtarzalny i zrobiony dbałością o detale.

Tatuaże w W19 to
bezpieczeństwo i najwyższej jakości materiały

Nasi artyści z teamu W19 pracują tylko na najlepszej jakości tuszach i sprzęcie a w naszym sklepie stacjonarnym Orakon kupisz kosmetyki do tatuażu. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo pracy i higienę, nie ma możliwości, by w naszym studio coś poszło nie tak.

Galeria prac artystów W19 - studia tatuaży w Krakowie

Nasi artyści to nie tylko świetni fachowcy, którzy operowanie igłą mają w małym palcu, ale również kreatywni twórcy wspaniałych projektów.

Sprawdź indywidualne profile tatuażystów i galerie ich prac. LINK Wybierz styl, który Ci odpowiada i zarezerwuj termin.

Zobacz najlepsze prace naszej ekipy tatuażystów W19.