W 19 łączy ludzi z pasją

W zespole W19 pracują i wynajmują przestrzeń sami utalentowani artyści znani na krajowej i zagranicznej scenie tatuażu.

Tatuujemy w każdym stylu: od realizmu, po zupełny surrealizm, czarny i kolor, kropki i mocne kreski. Jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych ze sobą ludzi, którzy dzielą jedno nowoczesne miejsce, by jak najlepiej móc wykonywać swoją pracę i robić na skórze naszych klientów prawdziwe dzieła sztuki.

Kierujemy się indywidualnym podejściem do wykonywanych przez nas prac, a każdy wzór, który tworzymy, jest wyjątkowy. Tak samo traktujemy naszych klientów- indywidualnie, profesjonalnie i przyjacielsko.

Nasze tatuaże wykonujemy przy użyciu najlepszego sprzętu i tuszy, dbamy o detale i doradzamy w sprawie pielęgnacji.

W19 to zgrany team artystów, dołącz do nas

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Mamy miejsce dla każdego, kto zna się na swoim fachu, jest kreatywny, otwarty na nowości i przede wszystkim dobrze dogaduje się z ludźmi. W naszym teamie W19 nie ma miejsca na plotki czy nieporozumienia, jesteśmy zgranym zespołem i taką pozytywną atmosferę czują też nasi klienci. Chcesz wynajmować z nami przestrzeń zlokalizowaną w sercu Krakowa? W coworkingu wychodzi taniej i pracuje się przyjemniej. Płacisz tylko za wynajem, nie odprowadzasz procentu od każdego tatuażu. Sprawdź naszą ofertę dla artystów

Zobacz kto tworzy nasz team W19

Podobają Ci się prace konkretnego artysty? Umów się do niego na termin.

Vitali